• Napisz e-mail
  • biuro@rolwit.eu

2014 - Targi w Szepietowie

W dniach 28-29.06.2014 w Szepietowie odbyła się Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Nie mogło na niej zabraknąć również naszej firmy, gdyż w tych dniach do Szepietowa przyjeżdżają najwięksi producenci maszyn rolniczych, urządzeń udojowych, firmy paszowe, nawozowe, doradcze oraz instytucje obsługujące rolnictwo. W ostatni weekend czerwca Szepietowo przyciąga wielu krajowych i zagranicznych przedstawicieli agrobiznesu i na dwa dni zamienia się w rolniczą stolicę Podlasia.

Nasze stoisko odwiedziło ok. 1,5 tys. osób. Podczas wystawy do dyspozycji naszych Klientów byli eksperci z zakresu technologii żywienia zwierząt, uprawy roślin oraz DDD. Przy grillu i tzw. kawie, rolnicy mogli porozmawiać o nurtujących problemach z zakresu agrobiznesu. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się Tectonic preparat owadobójczy do smarowania bydła oraz produkty do zwalczania owadów i gryzoni.

Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym stoiskiem. Było nam bardzo miło gościć tak liczną grupę odwiedzających. Szczególne podziękowania kierujmy do naszych Klientów, bez których nasza działalność nie miałaby sensu, a także do naszych Partnerów biznesowych: firmy Ekoplon, Fregata, BASF oraz Virbac za współpracę i zaangażowanie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Klientów za rok.

Dodatkowo w tym roku Klienci dokonujący u nas zakupu mogli wziąć udział w losowaniu,w którym główną nagrodą był tablet. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się mieszkaniec Średnicy Maćkowięta, któremu serdecznie gratulujemy.

Targi w Szepietowie
Galeria