• Napisz e-mail
  • biuro@rolwit.eu

2014 - Konferencja w Wysokiem Mazowieckim

Dnia 04.03.14r. w hotelu Odessa w Wysokiem Mazowieckim odbyła się konferencje pt. ,,Dobra kiszonka =zdrowie i wysoka mleczność krów”. Współorganizatorami spotkania były zaprzyjaźnione od lat firmy: Syngenta, Ekoplon oraz Hypred.Głównym prelegentem konferencji była Pani dr UP w Lublinie Pani Bożena Kiczorowska, która szybko nawiązała kontakt ze słuchaczami i zaciekawiła swoim wykładem dotyczącym wpływu przygotowania kiszonki na zdrowotność i wydajność zwierząt. Następnie głos zabrał przedstawiciel firmy Syngenta Pan Paweł Sobolewski, który przedstawił uczestnikom spotkania ofertę firmy na materiał siewny oraz środki ochrony roślin na sezon 2014. Ofertę firmy Ekoplon i nowe produkty wchodzące na rynek żywienia zwierząt przedstawił Pan Eugeniusz Zagroba. Natomiast Pan Paweł Grzegrzółka wygłosił wykład na temat nawożenie kukurydzy oraz omówił wybrane produkty z oferty nawozowej firmy Ekoplon. Ostatnim przemawiającym był Pan Jan Rudziewicz z firmy Hypred, który przybliżył kwestie związane z higieną doju oraz przedstawił ofertę swojej firmy.

Podczas konferencji rozdano promocyjne niespodzianki ufundowane przez organizatorów spotkania m.in. tablet. Po części seminaryjnej odbyła się mniej oficjalna część szkolenia, bowiem termin spotkania nie był przypadkowy. Owego 4-tego marca przypadły w tym roku ,,ostatki” oraz bardzo popularne imieniny Kazimierza. Obecnym na spotkaniu solenizantom złożono życzenia oraz wręczono drobne upominki. Spotkanie zakończyło się wspólnym obiadem, który uświetnił ostatkowy koncert i występ młodych tancerzy z zespołu ,,Skowronki”.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy miłym gościom za przybycie, a zaprzyjaźnionym firmom za pomoc w organizacji konferencji. Liczymy także na dalszą współpracę i tak liczną frekwencję na kolejnych spotkaniach.

Konferencja
Galeria