• Napisz e-mail
  • biuro@rolwit.eu

2014 - Dni Czyżewa

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt poinformować, że kapituła konkursu ,,Najlepsi w Gminie” przyznała naszej firmie tytuł ,,Przedsiębiorcy Roku 2013”.

Dyplom oraz statuetkę otrzymaliśmy w trakcie ,,Dni Czyżewa” w dniu 13.07.2014. Cieszymy się, że jako firma wzbudziliśmy zaufanie i uznanie lokalnych władz i społeczeństwa. Tytuł traktujemy jako nobilitację i mobilizację do dalszych działań. Będziemy starali się by strategia firmy uwzględniła nie tylko rozwój, ale także kultywowanie systemu wartości.

Tytuł "Przedsiębiorcy Roku” jest owocem długoletniej pracy całego zespołu. W związku z tym bardzo dziękuję wszystkim pracownikom za zaangażowanie i wkład w rozwój firmy, szczególnie tym z długoletnim stażem, ale też młodym osobom wnoszącym powiew świeżości i nowoczesności. Korzystając z okazji dziękuję naszym Klientom-bez Państwa nasza firma nie miałaby po co istnieć. Dziękuję za lojalność, wsparcie, a także za cenne uwagi. Pragnę też podziękować władzom, mieszkańcom Czyżewa oraz naszym Sąsiadom za życzliwość, gesty sympatii i miłe słowa. Wszystkim za okazane dobro, naszej firmie i rodzinie z całego serca dziękuję.

Z wyrazami Szacunku

Marta Gocłowska

Dni Czyżewa
Galeria